• Вхід за допомогою соціальних мереж

  • Реєстрація

Розрахунок калькуляції поточного ремонку конструктивних елементів

0 голосов
В параметрах розрахунку є комірки(546-563) для занесення вартості пот.рем.конструктивних елементів(покрівля,шви, цоколь та ін).
Питання: Чи повинна вартість одиниці згідно калькуляції рівнятися сумі Основної зарплати на одиницю згідно калькуляції та Вартість матеріалів на одиницю згідно калькуляції. Адже накладні, податки та рентабельність накручуємо потім в тарифі. Чи, можливо, там закладені якісь інші складові крім вищеперерахованих?
Якщо так, то які саме? поясність
спросил 13 Ноя, 15 от Микола Г (280 баллов) в категории САПО

1 Ответ

0 голосов
В случае если на закладке Параметры расчета ТОЛЬКО в ячейках "Вартість одиниці згідно калькуляції або договору, грн." внести сумму по смете, остальные ячейки оставить пустыми, то в расчет тарифа попадет именно эта сумма (в нее можно включить все затраты, ЗП, материалы, Налоги, админзатраты и т.д.). В случае если будут заполнены остальные ячейки, произойдет расчет и расшифровка затрат на закладке штатное расписание - кол-во работников и их ЗП, на закладке тариф - ЗП, накладные, материалы, то сумма внесенная по смете и сумма полученная на закладке Тариф для ремонта соответствующего конструктива может не совпададать.
ответил 16 Ноя, 15 от аноним
...